پرش لینک ها

خدمات املاک در کشور ترکیه

علیرغم اینکه امروزه شمار كثيرى از ایرانیان در ترکیه اقامت دارند ، خرید ملک کار چندان ساده ای نیست . از آنجایی که این امر در طول عمرمان بیش از تعداد دفعات محدودی صورت نمی گیرد و اغلب هزینه زیادی در پیش دارد حتما نیازمند مشاوره تخصصی می باشد . دپارتمان دانا ضمن داشتن سال ها تجربه در زمینه امور توریستی و اقامتی با تیمی متشکل از وکلای خبره و کارشناسان قوی شما را در امور مربوط به مهاجرت و سرمایه گذاری همراهی می نماید . همچنین این مجموعه همواره آمادگی لازم جهت ارائه خدمات زیر به شما عزیزان را دارا می باشد

اطلاعات بیشتر

خدمات املاک دانا

خدمات ملکی دانا در کشور ترکیه

اخذ پاسپورت و اقامت

اخذ پاسپورت و اقامت دائم و موقت ترکیه به همراه تمامی حقوق شهروندی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
رایگان

مشاوره

مشاوره رایگان در زمینه امور ملکی ، سرمایه گذاری و تحصیلی …

دریافت مشاوره ...

خرید و فروش

خرید و فروش ملک در شهر استانبول

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
DANA Real Estate

خرید و فروش ملک در ترکیه

خرید ملک کار چندان ساده ای نیست . از آنجایی که این امر در طول عمرمان بیش از تعداد دفعات محدودی صورت نمی گیرد و اغلب هزینه زیادی در پیش دارد حتما نیازمند مشاوره تخصصی می باشد . دپارتمان دانا ضمن داشتن سال ها تجربه در زمینه امور توریستی و اقامتی با تیمی متشکل از وکلای خبره و کارشناسان قوی شما را در امور مربوط به مهاجرت و سرمایه گذاری همراهی می نماید .

تماس جهت مشاوره ثبت درخواست

نمونه پروژه خانه در ترکیه

اقامت در ترکیه

DANA Department

دپارتمان دانا ضمن داشتن سال ها تجربه در زمینه امور توریستی و اقامتی با تیمی متشکل از وکلای خبره و کارشناسان قوی شما را در امور مربوط به مهاجرت و سرمایه گذاری همراهی می نماید . همچنین این مجموعه همواره آمادگی لازم جهت ارائه خدمات زیر به شما عزیزان را دارا می باشد

اقامت تحصیلی

با ثبت نام در دانشگاه معتبر و پرداخت شهریه کامل می توانید اقامت دانشجویی بگیرید . شایان ذکر است که اقامت دانشجویی از مزایایی بسیار بیشتری نسبت به اقامت توریستی برخوردار می باشید . در این نوع اقامت شما می توانید از طرف دانشگاه برای افتتاح حساب نزد بانک های معتبر معرفی نامه گرفته و حساب دانشجویی باز کرده و یا از خدمات ویژه در حمل و نقل عمومی ویژه دانشجویان استفاده کنید .

دریافت مشاوره ...

اقامت کاری

جهت اقامت کاری در ترکیه می بایست حتما شرکت ثبت نمایید ، قوانین ثبت شرکت در ترکیه را حتما مطالعه نمایید . شما با تنها با ثبت یک شرکت در ترکیه اقامت کاری دریافت نمی کنید بلکه می بایست تمامی قوانین دولتی را رعایت نمایید .همچنین اقامت کاری از طریق رد شدن بیمه از طرف شرکت ترک نیز امکان پذیر می باشد . توجه داشته باشید که شرکت ترک می بایست به مدت زمان حداقل پنج سال برای شما به صورت مداوم رد نماید .پیشنهاد می گردد جهت اطلاعات تکمیلی و به روز با مشاوران مجموعه دانا در ارتباط باشید .

دریافت مشاوره ...

خرید ملک و مستغلات

شما با هر مبلغی و در هر شهری از ترکیه میتوانید نسبت به خرید خانه در ترکیه و دریافت اقامت اقدام کنید.اما باید بدانید که به شما اقامت دائم با خرید ملک تعلق نمیگیرد بلکه همان اقامت یکساله و یا دوساله می باشد که هرسال باید تمدید شود.همچنین اگر ملک به صورت شریکی خریداری شود باید نام خریداران در تاپو ( سند ملکی) بیاید تا اقامت کوتاه مدت به افراد مالک داده شود. اما برای دریافت اقامت دائم (شهروندی کشور ترکیه) شرط مبلغ برای خرید ملک وجود دارد و آن هم خرید ملک به ارزش بالای 250 هزار دلار است.که با خرید چنین ملکی شما شهروند ترکیه خواهید شد. اما لازم است بدانید که برای دریافت پاسپورت و شهروندی ترکیه تنها روش، خرید ملک نمی باشد که در قسمت بعد به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

دریافت مشاوره

اطلاعات تماس و مشاوره املاک

برای اطلاعات بیشتر خدمات املاک، اخذ ویزا، تحصیل و اقامت با ما در ارتباط باشید.

09201261955

مشاوره اخذ ويزا

09121261955

مشاوره تحصيل اقامت و خريد و فروش ملك

قوانین و راهنمای خرید ملک در ترکیه

طی سال های اخیر، خرید ملک در ترکیه طرفداران زیادی پیدا کرده است و رونق زیادی داشته است. دولت ترکیه نیز برای خریداران ملک در این کشور، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است. البته لازم است بدانید که برای خرید خانه در ترکیه باید قوانین و شرایط ویژه ای را رعایت کنید. در صورتی که از این شرایط آگاه نباشید، ممکن است با مشکلات بسیار بزرگی رو به رو شوید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که قبل از خرید ملک در ترکیه با مشاوران موسسه سفرهای دانا مشورت نمایید. همان طور که می‌دانید، خرید ملک در کشور ترکیه، یکی از راه هایی است که می‌توان توسط آن شهروندی کشور ترکیه را اخذ کرد. در ادامه شما را با انواع شرایط و قوانین خرید خانه در این کشور آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

 

اخذ اقامت و شهروندی با خرید ملک در ترکیه

همان طور که گفتیم، یکی از راه های اخذ اقامت در ترکیه، خرید خانه است. شما با خرید ملک در ترکیه می‌توانید علاوه بر خود، برای تمام اعضای خانواده خود نیز اقامت دائم اخذ کنید. البته در این میان شرایطی حاکم است. برای مثال، قیمت خانه ای که خریداری شده است باید به میزانی باشد که دولت ترکیه بتواند به خریدار، شهروندی اعطا کند. برای اخذ شهروندی سریع، خانه ای که خریداری شده است باید به مبلغ 250 هزار دلار باشد. همچنین خانه باید از از یک شهروند ترک خریداری شده باشد. البته شما می‌توانید با خرید خانه ای به ارزش 600 هزار لیر نیز صاحب شهروندی ترکیه شوید. اما این زمان از چند ماه به 3 سال تغییر خواهد کرد. در ضمن، خانه ای که خریداری می‌شود نباید سه بار فروخته شده باشد. لازم به ذکر است، پس از خرید خانه در ترکیه با ارزش کمتر از 250 هزار دلار، فقط 1 سال می‌توانید خارج از ترکیه باشد.

 

اخذ اقامت ترکیه با اجاره کردن خانه

افرادی که می‌خواهند با روشی به جز خرید ملک در ترکیه صاحب اقامت شوند، می‌توانند از طریق اجاره خانه این کار را انجام دهند. البته با اجاره خانه، شما می‌توانید اقامت موقت 1 ساله توریستی را اخذ نمایید. اقامت توریستی 1 ساله است و پس از 1 سال قابل تمدید نیست. به همین دلیل اگر بخواهید مدت زمان اقامت خود را به بیش از 1 سال افزایش دهید باید نوع اقامت را تغییر دهید. مثلا از یک کارفرمای ترک، اجازه اقامت دریافت کنید تا اقامتتان تغییر کند و هر ساله قابل تمدید باشد.

 

افزایش تقاضای خرید ملک در کشور ترکیه

همان طور که می‌دانید، کشور هایی که توریستی هستند، از لحاظ سرمایه گذاری، گزینه مناسبی هستند. با خرید ملک در ترکیه، شما یک سرمایه گذاری سود آوری را انجام داده اید. قبلا کشور های آلمان و لهستان و بعضی از کشور های اروپایی، طرفدار سرمایه گذاری در ترکیه بودند. اما امروزه با کاهش قیمت ریال، کشور هایی که در خاورمیانه هستند طرفدار سرمایه گذاری در ترکیه شده اند.

 

مقایسه قیمت ملک در ترکیه

جالب است بدانید که قیمت ملک در ترکیه نسبت به سایر کشور های اطراف، پایین تر است. برای خرید ملک در ترکیه می‌توانید گزینه های مختلفی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین باید با توجه به بودجه خود، نسبت به متراژ و قیمت خانه تصمیم گیری کنید. اما در کل در کشور ترکیه، قیمت هر متر خانه از 3 الی 5 هزار لیر متفاوت است. البته این قیمت به صورت میانگین می‌باشد. یعنی می‌توانیم بگوییم که یک خانه معمولی با متراژ 60 الی 70 متری قیمتی در حدود 380 الی 400 میلیون تومان خواهد داشت. شاید شما با این مبلغ نتوانید حتی یک خانه 30 متری در تهران خرید نمایید.

 

محدودیت های اعمال شده برای خرید ملک در کشور ترکیه برای خارجیان

قوانین خاصی برای خرید ملک در ترکیه اعمال شده است. اتباع خارجی نیز باید با این قوانین خود را وفق دهند. در ادامه به چندی از این قوانین اشاره خواهیم کرد. هر کدام از اشخاص خارجی می‌توانند به میزان 30 هکتار از زمین های کشور ترکیه را خریداری کنند. مناطقی که امنیتی و نظامی هستند، قابل فروش به اتباع خارجی نیستند. همچنین اتباع خارجی می‌توانند فقط 10 درصد از مناطق خاک هر شهر را خریداری نمایند.

 

مشاوره خرید ملک در ترکیه، امری مهم قبل از مهاجرت

برای خرید ملک در ترکیه حتما باید از یک مشاور حرفه ای یا یک موسسه معتبر کمک گرفت. زیرا خرید ملک در خارج از کشور یکی از حساس ترین و سخت ترین کار هایی است که باید حتما با مشورت انجام شود. شما می‌توانید تمام امورات خرید خانه خود را در کشور ترکیه به موسسه سفر های دانا بسپارید. زیرا این شرکت یکی از معتبر ترین و با سابقه ترین شرکت هایی است که در زمینه امور اقامتی و خرید ملک سابقه دارد. در ضمن قبل از انجام امور خرید خانه حتما باید در مورد قوانین کشور ترکیه اطلاعاتی داشته باشید. شما می توانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویزای توریستی کانادا