پرش لینک ها

درباره ما

درباره سفرهای دانا

ABOUT DANA TRAVELS

شرکت سفرهای دانا با مدیریت آقای مجتبی صالحیان فعالیت خود را از سال 1380 با نام تجاری شرکت آفتابگردان آغاز  و در سال 1395 به نام شرکت سفرهای دانا توسعه گردشگری ایرانیان تغییر نام داد ، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت به موفقیت های چشم گیری دست یابد و  از طرفی با استقبال بالای مسافران  برای اولین بار در استان البرز اقدام به فروش تورهای مسافرتی به صورت  اقساط نمود و در این فصل جدید به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد. شرکت سفرهای دانا با قوی ترین زیر ساخت ها می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده مشتریان و برقراری پایه های ارتباطی نوین با مشتریان خود، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالش را فرصتی می دانیم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین شرکت خدمات مسافرتی  در استان البرز در صنعت گردشگری به خوبی تثبیت شده است.

خط مشی ارتباط با مشتری :

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای دانا برگزار کننده تورهای داخلی (نظیر تور کیش، تور مشهد، تور قشم، تورشیراز، تور اصفهان و…) و همچنین تورهای خارجی (نظیر تور ترکیه، تور دبی، تور تایلند، تور هند و…) و فروش بلیط داخلی و خارجی به منظور رسیدگی و پاسخگویی سریع شکایات، نظرات و یشنهادات سازنده مشتریان که منجر به افزایش رضایت و وفاداری آنها و حفظ بقای شرکت می گردد، سیستم رسیدگی به امور مشتریان خود را بر اساس استاندارد ISO 10002:2004 به شرح ذیل پایه گذاری نموده است.

ایجاد فرایند آزاد ، اثر بخش با کاربردی آسان برای مشتریان جهت تسهیل در ارائه بیانیه خود.

برقراری پل های ارتباطی مناسب و نوین جهت سهولت دریافت شکایت های مشتریان.

ایجاد محیطی مشتری محور با تخصیص منابع لازم در جهت دریافت بازخوردهای مشتریان.

ایجاد امنیت و اطمینان در مورد رازداری شکوائیه ها و هویت مشتریان.

رعایت الزامات ملی و بین المللی مربوط به خدمات تور جهانگردی.

ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل در مدیریت ارتباط با مشتریان و پاسخگوئی به آنها با آموزش های مستمر.

ما مدیران و کارکنان شرکت سفرهای دانا :

با آگاهی از وظایف ، مسئولیت ها و اختیارات خود در سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای و برخورداری از روش های مختلف رفع شکوائیه ، متعهد می گردیم که از هر گونه پیش داوری پرهیز نموده و تمام تلاش خود را جهت دریافت رضایت مشتری بعمل آورده و امید داریم با تلاش مستمر و روز افزون شاهد افزایش رضایتمندی ارباب رجوع خود باشیم.

مدیریت شرکت سفرهای دانا

شرکت سفرهای دانا دارای مجوز رسمی به شماره 982139/7888 از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و همچنین عضو رسمی انجمن صنفی شرکت های خدمات مسافرت هوایی و گردشگری استان البرز به شماره 07/096 می باشد.

ما در سفرهای دانا تلفیقی از تجربه و تکنولوژی در زمینه گردشگری و سفر را ایجاد نموده ایم برای به وجود آوردن تجربه ای لذت بخش از خرید آنلاین خدمات گردشگری . شرکت سفرهای دانا توسعه گردشگری ایرانیان با پشتوانه ای بیش از نیم قرن تجربه در ارائه خدمات گردشگری پا به عرصه ارائه خدمات به صورت آنلاین با قدرت گرفتن از دانش برنامه نویسان خبره گذاشته است .
ما در ابتدای راه طولانی و پر فراز و نشیبی هستیم و مسرت بخش است که شما عزیزان را در کنار خود داشته باشیم.

ماموریت ها
ما همه روزه میکوشیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ایده های بکر و نوین با ارائه خدمات مطلوب باعث رضایت خاطر شما عزیزان گردیم.

هدف سفرهای دانا
ایجاد یک تجربه لذت بخش و حس خوب خرید کلیه خدمات گردشگری به صورت صد در صد آنلاین در هر زمان و مکان برای همه از هر قشر درآمدی و با کیفیت فوق العاده مطلوب.

ارزش ها
کیفیت ارائه خدمات و تداوم در بهبود و رشد مستمر .
مشتری مداری به معنای واقعی تا آخرین لحظه سفر .
چشم اندازی بزرگ و فراتر از چارچوب .
با آرزوی سفری خوش

مدیر عامل

صالحیان

مجوز فعالیت آژانس مسافرتی سفرهای دانا

ویزای توریستی کانادا