پرش لینک ها

شرایط دریافت ویزای هلند

هنگام گرفتن ویزای هلند باید به هدف خودمان از دریافت آن توجه کنیم؛ چون هلند بر همین اساس ویزاهای کاربردی و مختلفی دارد. به طور مثال هلند دارای ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و… می باشد. در ادامه مطلب با سفر های دانا همراه باشید.

انواع ویزای هلند

ویزای توریستی هلند : اگر قصد ما از سفر بازدید از هلند باشد نیاز است که ویزای توریستی دریافت کنیم. بدیهی است که هنگام دریافت ویزای هلند با انواع آن مواجه می شویم، لازم است که به این موضوع توجه کنیم که با هر نوع ویزایی نمی توانیم اقامت بگیریم. برای مهاجرت دائم به هلند باید اقدام به گرفتن ویزای کاری کنیم. بعد از گذشت 3 سال در صورتی که بیمه داشته باشیم و شرایط اقامت هماهنگ باشد می توانیم در این کشور بمانیم. از ابتدا باید شغل مناسبمان را در هلند پیدا کنیم و با کارفرما ارتباط برقرار کنیم.

برای گردش و تفریح یا دیدن اقوام باید اقدام به دریافت ویزای توریستی کنیم. ویزای توریستی دو نوع یک بار ورود و چند بار ورود دارد. ویزای هلند از نوع توریستی یک بار ورود در زمان 90 روزه است. از زمان گرفتن ویزا شش ماه فرصت داریم که برای یک دوره سه ماهه به هلند سفر کنیم.

ویزای تجاری هلند : عده ای که قصد تجارت و سرمایه گذاری در هلند دارند، باید به سراغ نوع تجاری ویزای هلند بروند. برای این کار لازم است همه اطلاعاتی که به تجارتتان مربوط است را برای دریافت ویزا ارائه کنید. لازم است که مدارکی که به کسب و کار شما مربوط می شود را هم برای دریافت ویزا ارائه کنید.

ویزای تحصیلی هلند : هلند دارای ویزای تحصیلی هم می باشد. کسانی که شهروند کشوری اند که عضو اتحادیه اروپاست برای تحصیل به ویزا نیازی ندارند. باقی کشور ها برای تحصیل باید ویزا بگیرند که این اخذ ویزا در تمامی مقاطع امکان پذیر است.

دانشگاه در هلند - سفر های دانا

مدارک لازم برای ویزای هلند

ابتدایی ترین مدرک مهم برای گرفتن هر نوع ویزایی مدرک شناسایی معتبر می باشد. هنگام دریافت هر ویزایی از جمله ویزای هلند کارت ملی، شناسنامه و غیره نیاز است. به طور کلی مدارک مورد نیاز برای ویزای هلند را نام میبریم:

1-ارائه نسخه چاپی فرم درخواست ویزا.

2-شناسنامه.

3- دو عدد عکس با پس زمینه سفید.

4-کپی بلیط رفت و برگشت هواپیما.

5-مشخص کردن محل اقامت مثل هتل یا منزل آشنا در طول سفر.

6-مشخصات تمام و کمال فرد درخواست دهنده.(تمامی مدارک معتبر)

7-بیمه مسافرتی

8-اگر داشتیم کارت کمک هزینه اجتماعی رو هم ارائه کنیم.

9-نوشتن نامه ای با روشن کردن برنامه و هدف سفر در آن.

10- گواهی تمکن مالی

11-روشن کردن وضعیت تاهل درخواست کننده.

هنگام سفر به هلند اگر با دعوتنامه اقدام به دریافت ویزا کنیم راحت تر است. اقوام نزدیک که در هلند اقامت دارند یا شهروند آنجا هستند می توانند این کار را انجام بدهند. دعوتنامه بفرستند سپس با ارائه دعوتنامه معتبر اقدام به دریافت ویزا کنیم.

مدارک لازم برای ویزای هلند - سفر های دانا

شرایط و قوانین این ویزا:

از جمله سخت ترین ویزاهای کشور های شینگن ویزای هلند است. به دلیل اینکه شرایط پناهندگی را داراست.

شرایط اخذ ویزا:

1-باید در تاریخچه سفر حداقل دو ویزای شینگن داشته باشیم. آخرین ویزای شینگنی که داریم نباید بیشتر از یک سال از آن گذشته باشد.

2-علاوه بر ارائه ویزای شینگن باید ویزای معتبر دیگه ای رو هم ارائه دهیم. به طور کلی ویزا معتبر است اما شرایط گرفتن ویزا در هر کشوری متفاوت است. ویزای کشور هایی که شرایط سختی برای اخذ ویزا دارند معتبر تر است.

3-دعوت نامه ارائه شده باید معتبر باشد. می توانیم از سمت خانواده، دوست، شرکت و غیره دعوتنامه دریافت کنیم. شخصی می تواند دعوتنامه بفرستد که شهروند هلند باشد. اگر از پیش دارای تاریخچه سفر قابل قبول باشید اصلا نیازی به دعوتنامه نیست.

5-برای رفتن به هلند باید دارای گردش حساب و تمکن مالی به قدر کافی باشید. هر فردی که اقدام به دریافت ویزای هلند میکند باید دارای تمکن مالی بین هفتاد تا صد میلیون تومان باشد. و اما درباره ی گردش حساب خوب است بدانید که مبلغ های ورودی و خروجی معیار نیست. تعداد تراکنشات در سه ماه اخیر بسیار قابل اهمیت می باشد.

اخذ ویزای هلند کار دشواری است و اراده پولادین می خواهد. اما شدنی است. کسانی که به هر دلیل قصد سفر به این کشور زیبا را دارند می توانند اقدام به انجام شرایط آن کنند. با جمع آوری مدارک مورد نیاز و مطالعه ی دقیق قوانین و شرایط اخذ ویزا می توانیم به این کشور سفر کنیم. همچنین می توانید از بخش تماس با ما از کارشناسان ما در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

یک دیدگاه بگذارید

ویژه خدمات ویزای کانادا