پرش لینک ها

همه چیز درباره ویزای دبی

امروزه یکی از ویزاها که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، ویزای دبی می باشد. از جذابیت بالایی برخوردار می باشد که در این مطلب به انواع ویزای دبی خواهیم پرداخت. دبی، یکی از بزرگترین شهرهای کشور امارات متحده عربی می باشد. این شهر زیبا به عروس خلیج فارس نیز معروف شده است. این شهر زیبا و پرهیجان، از زندگی مدرن و بسیار مجهز با فروشگاه های جذاب جلوه گری میکند.  بسیاری از مردم دنیا و کشورهای همسایه مانند ایران این کشور را برای مسافرت در نظر می گیرند. با سفر های دانا همراه باشید.

آشنایی با انواع ویزاهای دبی

دریافت ویزای دبی جهت دیدار از این قطب گردشگری در جهان مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. باید گفت که این کشور تنها به منظور گشت و گذار جذاب نیست. در واقع سرمایه گذاری های بزرگی در این کشور در حال انجام است که باعث رونق اقتصادی قوی در این کشور شده است. بر همین اساس بسیاری از مردم برای زندگی و تحصیل این کشور را انتخاب می کنند. افرادی که قصد دارند به این کشور سفر کنند اولین گامی که اقدام می کنند جمع آوری اطلاعات می باشد. که چگونه به این کشور ورود داشته باشند و شرایط اخذ ویزای دبی چه مواردی می باشد. ما سعی می کنیم در این مقاله به بسیاری از آنها اشاره داشته باشیم. برای سفر به شهر زیبای دبی، باید با در نظر گرفتن هدف مشخص برای ویزای دبی اقدام کرد. زمان اعتبار ویزا نیز بستگی به نوع هدفی که در نظر دارید مشخص می شود. ویزاهای دبی شامل، توریستی و ترانزیت و تحصیلی و همچنین کاریی تقسیم بندی می شوند.

  1. ویزای دبی به صورت تحصیلی
  2. ویزای دبی به صورت کاری
  3. ویزای دبی به صورت سریع
  4. ویزای دبی به صورت ترانزیت

ویزای دبی - سفر های دانا

چگونگی دریافت ویزای توریستی دبی

یکی از جذاب ترین سفرها به شهر زیبای دبی، به صورت توریستی با دریافت ویزای دبی می باشد. که استفاده از ساحل و لذت بردن از طبیعت زیبای آن روح را جلا می دهد. افرادی که این شهر را برای مسافرت و اوقات فراغت خود انتخاب می کنند می دانند که مناسب ترین گزینه را برای خود در نظر گرفته اند. این ویزا شامل قسمت هایی نیز می شود.

_ ویزای توریستی دبی به صورت عادی: صدور این نوع ویزا برای اقامت کمتر از پانزده روز می باشد.

_ ویزای توریستی دبی به صورت یک ماهه: صدور این نوع ویزا به معنی می باشد که از یک تا سی روز اجازه ماندن در دبی را خواهید داشت.

_ ویزای توریستی دبی به صورت سرویس: صدور این نوع ویزای دبی  برای اقامت پانزده روز می باشد.

_ ویزای توریستی دبی به صورت سه ماهه: این ویزا مجوز اقامت به مدت نود روز را در این خاک صادر می کند.

_ ویزای توریستی دبی به صورت یک ماهه با مجوز چند بار عبور: در صورت داشتن این نوع ویزا، شما مجاز هستید که برای چند بار از خاک این کشور خارج شده و باز با همین مجوز برگردید. اشخاصی که برای گذراندن مهارت خاص و دریافت گواهینامه کلاس های آموزشی اقدام کرده اند. که نیاز به ورود و خروج در یک ماه به صورت چندین بار دارند این ویزای دبی گزینه مناسبی خواهد بود.

_ ویزای توریستی دبی به صورت سه ماه با مجوز چند بار عبور: ویزای دبی به صورت سه ماه و مجوز چند بار عبور، اقامت به مدت نود روز و رفت آمد در این مدت را برای افراد آسان کرده است.

مدارک لازم ویزای دبی جهت دریافت ویزای توریستی

برای دریافت ویزای دبی به مدارکی نیز نیاز می باشد که در اینجا عنوان خواهیم کرد. قبل از عنوان مدارک مورد نیاز، باید به چند نکته توجه داشته باشید. افراد زیر 18 سالی به تنهایی اجاز ورود به کشور امارت را ندارند و ویزا برای آنها صادر نمی شود. نکته دیگر اینکه شما برای هر کدام از ویزاهای دبی اقدام کنید، بعد از صدور ویزا دو ماه معتبر خواهد بود.

_ صفحه اول گذرنامه و یا پاسپورت به صورت اسکن رنگی

_ کارت ملی و شناسنامه و اسکن از هر دو طرف این مدارک

_ صفحه های اول و دوم شناسنامه به صورت اسکن

_ عکس به صورت پرسنلی و داشتن پس زمینه سفید

ویزای توریستی دبی - سفر های داناآشنایی و بررسی شرایط اخذ ویزای دبی

بیمه نامه مسافرتی از مواردی می باشد که برای داشتن ویزای دبی داشتن آن الزامی است. این بیمه نامه از طریق کشور امارات توسط شرکت های معتبر مسافرتی صادر می شود. یکی از قوانینی که در گذشته رواج داشت، ممنوعیت ورود آقایان زیر پنجاه سال بود که با صدور اطلاعیه های جدید این قانون برداشته شد. در ادامه به نکاتی که در زمان صدور ویزای دبی باید رعایت شود را عنوان خواهیم کرد.

  1. قانون جدید ورود به کشور امارات، 72 ساعت قبل از زمان پرواز آزمایش پی سی آر در خصوص کرونا و جواب منفی آن اقدام شود. این تست باید با داشتن مهرو امضای آزمایشگاه معتبر به صورت کاغذی پرینت گرفته شود. آزمایشگاه مورد نظر باید تحت نظارت و تایید سازمان بهداشت باشد و نکته قابل توجه در مورد جواب تست، باید به زبان انگلیسی تهیه شود.
  2. ارائه هرگونه جواب تست به اشکال مختلف قابل قبول نمی باشد.
  3. سن های کمتر از 12 سال نیاز به ارائه تست پی سی آر ندارند
  4. در هنگام ورود به کشور امارات آزمایش و تست کرونا دوباره گرفته خواهد شد. مسافران باید تا زمان اعلام نتیجه تست رعایت قوانین در زمینه کرونا را داشته باشند. در صورتی که تست مثبت باشد، مسافر در کشور امارات با پرداخت هزینه شخصی خود قرنطینه خواهد شد.
  5. مسافرانی که به صورت ترانزیت سفر می کنند نیز باید قبل از پرواز جواب منفی تست خود را به فرودگاه دبی تحویل دهند.

انواع ویزای دبی - سفر های دانا

مشاوره دریافت ویزای سریع دبی

شرکت خدماتی آژانس مسافرتی دانا، با ارائه بهترین خدمات در خصوص ویزای دبی یکی از پرسابقه ترین شرکت های خدماتی در زمینه اخذ ویزای کشور امارات می باشد. این شرکت با داشتن افرادی با تجربه و مجرب قابلیت دریافت ویزای سریع دبی در زمینه توریستی و دیگر ویزاها، را دارد. این شرکت خدماتی توانسته است تا رضایت مشتریان خود را با ارائه بهترین خدمات جلب کند. در صورتی که تصمیم به اخذ ویزای کشور امارات را دارید، باید با در نظر گرفتن و مشخص کردن نوع هدف اقدام کنید. اینکه به دنبال چه نوع ویزایی هستید و باید یک آژانس خدماتی معتبر را برای مشورت و اقدامات لازم انتخاب کنید. انتخاب افراد مجرب و شرکت های معتبر می تواند در بسیاری از زمینه ها از جمله امنیت سفر به شما کمک کند.

یک دیدگاه بگذارید

ویزای توریستی کانادا