پرش لینک ها

فاصله فرودگاه جدید استانبول تا میدان تکسیم

ترکیه را می توان یکی از کشورهایی دانست که جاذبه های گردشگری آن سبب شده تا هر ساله گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند. در بین شهرهای مختلف ترکیه، استانبول از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و بسیاری از مسافران استانبول را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. در کنار سایر جذابیت ها و زیبایی های استانبول تاسیس فرودگاه جدیدی در این شهر سبب شهرت هر چه بیشتر استانبول شده است. فرودگاه تازه تاسیس استانبول بسیار بزرگ بوده به نحوی که لقب بزرگ ترین فرودگاه جهان به آن اختصاص یافته است. از زمان بازگشایی این فرودگاه در استانبول بیشتر پروازها در این فرودگاه انجام می شود و فعالیت فرودگاه صبیحا کاهش پیدا کرده.

 

بزرگترین فرودگاه استانبول

فرودگاه استانبول:

فرودگاه استانبول در قسمت اروپایی ترکیه و در منطقه ای به نام ارناووت کوی که یک پایگاه هوانوردی مسافربری در این شهر است، تاسیس شده. در سال 2019 فرودگاه استانبول افتتاح شد و توانست لقب بزرگ ترین فرودگاه جهان را به خود اختصاص بدهد. اگر اهل سفر با هواپیما باید، می دانید که هر یک از فرودگاهای جهان یک کد سه حرفی مخصوص خود را دارند که به نوعی معرف آن فرودگاه است. کد سه حرفی فرودگاه استانبول هم عبارت است از : IST. دانستن این کد به شما کمک می کند تا بعد از رزرو بلیط با چک کردن کد مربوطه مطمئن شوید که پرواز شما در فرودگاه بزرگ استانبول می نشیند. فرودگاه استانبول امکانات ویژه ای را برای مسافران خود فراهم می کند که از آن جمله می توان به ترانسفر فرودگاهی اشاره کرد.

 

میدان تکسیم استانبول:

استانبول جاذبه های گردشگری و توریستی زیادی دارد که هر یک از آنها هم علاقندان خاص خود را دارا هستند. در بین جاذبه های گردشگری این شهر زیبا، میدان تکسیم یکی از بهترین ها است. میدان تکسیم در منطقه بی اغلو استانبول قرار داشته و زیبایی های آن سبب شده تا بتواند لقب قلب استانبول را به خود اختصاص بدهد. در میدان تکسیم هتل و رستوران های بسیار زیادی وجود دارد که مسافران می توانند یکی از این هتل های مجهز را برای اقامت خود انتخاب کنند. میدان تکسیم تنها برای گردشگران جذاب نیست! بلکه مردم محلی هم برای برگزاری جشن هایی نظیر جشن سال نو این مکان را انتخاب می کنند.

وجود هتل های بسیار در این مکان و همچنین جذابیت های آن سبب شده تا بسیاری از گردشگران تمایل به اقامت در میدان تکسیم داشته باشند. به همین دلیل بهتر است بدانید از فرودگاه تا میدان تکسیم استانبول چقدر فاصله است. برای دانستن پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

 

میدان تکسیم استانبول

فاصله فرودگاه استانبول تا میدان تکسیم:

بعد از نشتن هواپیما در فرودگاه استانبول فاصله شما تا میدان تکسیم تنها 40 کیلومتر است. برای رفتن از فرودگاه استانبول تا میدان تکسیم روش های مختلفی وجود دارد که اگر رفتن با تاکسی را انتخاب کنید، تنها به 30 دقیقه زمان نیاز دارید تا به یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری و محلی استانبول به نام میدان تکسیم برسید. در این میدان هتل های زیادی مشغول به فعالیت هستند، در نتیجه می توانید محل اقامت خود را نیز انتخاب کنید.

یک دیدگاه بگذارید

ویزای توریستی کانادا