پرش لینک ها

رزرو آنلاین تور مسافرتی داخلی و خارجی|تخفیف عید

رزرو تور مسافرتی داخلی و خارجی

سفر یکی از بهترین تجربیاتی است که می توانیم در زندگی خود داشته باشیم. با سفر می‌توانیم با افراد جدید، فرهنگ‌ها و سنت‌های جدید، غذاهای جدید، اقلیم‌های مختلف آشنا شویم و خود و زندگی را بهتر بشناسیم.

راه های مختلفی برای سفر وجود دارد. می توانیم با ماشین خودمان هر جا که بخواهیم برویم، در طبیعت کمپ بزنیم یا به خانه اقوام و آشنایان برویم. اما اگر بخواهیم برای رفتن به مقصد جدیدی به خارج از کشور برویم یا یک جاذبه طبیعی را از نزدیک ببینیم یا با جاذبه های گردشگری کشورهای دیگر آشنا شویم بهترین راه خرید یک تور گردشگری است.

رزرو تور مسافرتی

تورهای مسافرتی توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود. خدمات ارائه شده در تورهای مسافرتی شامل رزرو اقامتگاه، خرید بلیط وسیله نقلیه، هماهنگی مراحل صدور ویزا، خرید بیمه مسافرتی، هزینه های مربوط به تور لیدر، هزینه های مربوط به غذای مسافران و هزینه های مربوط به خرید بلیط ورودی به مکان های توریستی می باشد.

با خرید تورهای مسافرتی می توانید در زمان و حتی هزینه خود صرفه جویی کنید. اگر قصد دارید خودتان به شهر یا کشور دیگری سفر کنید، باید خدمات موجود در تور را جداگانه خریداری کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید در روزهای پنجشنبه تا شنبه این هفته یا هفته آینده به کشور دیگری مانند قطر یا امارات متحده عربی سفر کنید، باید هتل مورد نظر خود را رزرو کنید، بلیط هواپیما بخرید و بتوانید دایرکت های مختلف را هماهنگ کنید. پرواز از تهران به دوحه یا ابوظبی در صورت عدم امکان پرواز، تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به مقصد برسید.

اگر می خواهید به کشور دیگری که نیاز به ویزا دارد سفر کنید، باید تمام مراحل اداری را خودتان برای دریافت ویزا انجام دهید. اما اگر تور مسافرتی را از آژانس های مسافرتی معتبر خریداری می کنید، نیازی به انجام هیچ یک از مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم ندارید.

آژانس‌های مسافرتی اغلب اتاق‌های هتل مقصد یا صندلی‌های هواپیمای یک مسیر را به صورت عمده رزرو می‌کنند، که به آنها امکان می‌دهد تخفیف‌هایی را در این خدمات دریافت کنند، که در هنگام خرید آن تور توسط گردشگران نیز پوشش داده می‌شود.

البته خدمات ارائه شده در تورهای گردشگری با توجه به نوع تور متفاوت است و این خدمات در تمامی تورهای دیدنی وجود ندارد. در زیر با انواع تورهای گردشگری بیشتر آشنا می شویم.

انواع تورهای گردشگری

تورهای گردشگری را می توان بر اساس معیارهای مختلفی تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال، بسته به اینکه می خواهید به خارج از کشور بروید یا به داخل ایران سفر کنید، می توانید تورهای داخلی یا بین المللی را خریداری کنید.

·         تورهای گروهی

اگر علاقه مند به سفر با گروه کوچکی از خانواده و دوستان هستید، می توانید تورهای گروهی از پیش ساخته شده یا خصوصی را خریداری کنید. در این دسته از تورها می توانید با کمک آژانس مسافرتی برنامه سفر مورد علاقه خود را طراحی کنید و این آژانس خدمات مورد نظر شما را در تور با توجه به نیاز و علایق شما رزرو خواهد کرد.

اگر می خواهید در گروه های بزرگ ناآشنا سفر کنید، باید تورهای گروهی عمومی یا موقت را خریداری کنید.

·         تور طبیعت و تاریخ

اگر می خواهید یک جاذبه طبیعی را از نزدیک ببینید و در دل طبیعت کمپ بزنید یا در یک کلبه بوم گردی اتاق رزرو کنید، باید تورهای طبیعت گردی را خریداری کنید. با این حال، اگر می خواهید از مکان های گردشگری و آثار تاریخی یک مقصد خاص بازدید کنید، می توانید تورهای فرهنگی و تاریخی را خریداری کنید.

·         تور ورزشی

تورهای گردشگری شامل تورهای ورزشی می شود. به عنوان مثال، اگر در تور جام جهانی قطر ثبت نام کنید، تور ورزشی را خریداری می کنید. زیرا هدف از خرید این تور گردشگری بازدید از مسابقات ورزشی می باشد.

 

·         تور ماجراجویی

تورهای ماجراجویی شامل دسته دیگری از تورهای گردشگری است. در چنین تورهایی معمولا برنامه سفر به گونه ای طراحی می شود که مسافران هیجان بیشتری را تجربه کنند. تورهای ماجراجویی اغلب گشت و گذار در مناطق کمتر شناخته شده یا ماجراجویی در دل طبیعت هستند.

تورهایی که شامل تورهای رفتینگ، صخره نوردی، غارنوردی، دره نوردی و ورزش های مشابه می شوند نیز در دسته تورهای ماجراجویی قابل ارزیابی هستند.

·         تور مستقل

همانطور که در قسمت قبلی این مقاله اشاره کردیم، تورهای گردشگری تمامی خدمات ارائه شده در یک تور را ارائه نمی دهند. به عنوان مثال برای خرید تور استانبول می توانید به وب سایتی مراجعه کنید اما خدمات ارائه شده در این تور فقط بلیط هتل و پرواز می باشد. به چنین تورهایی، تورهای مستقل می گویند.

در گذشته های نه چندان دور برای خرید تورهای گردشگری باید به مراکز و دفاتر خدمات و آژانس های مسافرتی مراجعه می کردیم. این روش خرید زمان زیادی می برد و مجبور شدیم انتخاب خود را به تورهای آژانس گردشگری که ذکر کردیم محدود کنیم.

اما با رشد تکنولوژی، اینترنت جهانی و گسترش گوشی های هوشمند، خرید تورهای مسافرتی تنها با چند کلیک امکان پذیر شده است. در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

رزرو تور داخلی

همانطور که گفتیم با رشد و گسترش شبکه اینترنت جهانی به راحتی می توانید وارد سایت سایت های فروش تورهای گردشگری شوید و از هر جایی تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

می توانید در اسرع وقت تورهای داخلی را به صورت آنلاین رزرو کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید یک تور طبیعت گردی چند روزه در استان لرستان بخرید یا می خواهید به شهر شیراز بروید و از دیدنی های آن دیدن کنید یا اگر می خواهید در یکی از اکوتوریسم ها مکان رزرو کنید. محل اقامت. قلب جنگل های شمالی، شما می توانید به راحتی و با چند کلیک.

 

رزرو آنلاین تور مسافرتی داخلی و خارجی|تخفیف عید

رزرو تورهای خارجی

رشد تکنولوژی رزرو تورهای خارجی را به صورت آنلاین آسان کرده است. شاید در گذشته برای خرید تور فرانسه باید به آژانس مسافرتی معتبری که تورهای اروپا را ارائه می کرد مراجعه می کردید و یکی از تورهای آن آژانس را انتخاب می کردید. پیدا کردن آژانس مسافرتی که تورهای خارج از کشور می فروشد یک چیز است، پیدا کردن یک تور خارجی که دوستش داریم یک چیز دیگر است. اما اکنون می توانید به راحتی تورهای بین المللی آژانس های مسافرتی مختلف را در اینترنت ببینید و با چند کلیک ساده بهترین ها را رزرو کنید.

این رشد فناوری مزایای دیگری را برای مسافران به همراه داشته است. از جمله این مزایا می توان به خرید ارزانتر تورهای گردشگری اشاره کرد. در آینده به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

 

 

رزرو تور لحظه آخری

آژانس های مسافرتی هنگام طراحی تور، خدماتی مانند رزرو اقامتگاه، بلیط هواپیما را به صورت عمده برای یک تاریخ مشخص خریداری می کنند. اگر آژانس نتواند تمام اتاق‌های هتلی را که خریداری کرده یا صندلی‌های هواپیمای اجاره‌ای را بفروشد، تورهای خود را به حراج می‌گذارد. به چنین تورهایی که چیزی تا تاریخ شروع سفر باقی نمانده است، تورهای لحظه آخری می گویند. اگر بتوانید تورهای لحظه آخری را برای سفر آینده خود پیدا کنید، هزینه کمتری برای آن تور خواهید پرداخت.

در گذشته، زمانی که هیچ وب سایت آژانس مسافرتی و اپلیکیشن خرید تور وجود نداشت، برای یافتن تور لحظه آخری که برای شما مناسب است، مجبور بودید به آژانس مراجعه کنید یا به طور مداوم با کارکنان آژانس در تماس باشید. اما امروزه می توانید به راحتی تورهای لحظه آخری را از طریق اپلیکیشن های خرید مسافرتی و وب سایت هایی که تورهای مسافرتی می فروشند پیدا کنید.

ارزان ترین تور مسافرتی را بخرید

ارزان ترین تورهای مسافرتی به تورهای لحظه آخری محدود نمی شوند. اگر اطلاعات درستی در مورد مقصد مورد نظر خود دارید، می توانید تور مورد نظر خود را با قیمت کمتری خریداری کنید. برای روشن شدن این موضوع بهتر است با اصطلاحات های سیزن و لو سیزن آشنا شوید.

در صنعت گردشگری، مانند هر کسب و کار موجود دیگری، زمان هایی وجود دارد که تقاضا برای یک محصول به اوج خود می رسد. با توجه به افزایش تعداد گردشگران در یک مقصد خاص در این بازه زمانی، قیمت تورهای گشت و گذار به آن مقصد با توجه به مکانیسم های موجود در بازار افزایش می یابد. این زمان “های سیزن” نامیده می شود.

از سوی دیگر، مواقعی نیز وجود دارد که میزان تقاضای سفر به یک مقصد خاص به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به این زمان ها می گویند “لو سیزن “یا زمانی که گردشگری کساد است. در زیر در مورد این دو اصطلاح بیشتر توضیح خواهیم داد تا بتوانید تاثیر آنها را بر قیمت نهایی دور پی ببرید.

به طور کلی، تقاضا برای سفر در طول تعطیلات (آخر هفته، تعطیلات رسمی یا تعطیلات مهم مانند شب سال نو یا تابستان) افزایش می یابد. اگر می خواهید در این مدت سفر کنید، باید انتظار قیمت های بالاتری داشته باشید. اما اگر به دنبال تورهای ارزان هستید، می توانید در وسط هفته، قبل یا قبل از تعطیلات رسمی، قبل یا بعد از تعطیلات نوروزی، در هر زمان غیر تعطیل به هر کجا که بخواهید سفر کنید.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت نهایی تورهای مسافرتی، آب و هوای مقصد است.

البته این عامل در ابتدا بر میزان تقاضا برای سفر به یک مقصد خاص تأثیر می گذارد و این تقاضا بر قیمت نهایی تور گردشگری تأثیر می گذارد. به عنوان مثال جزایر جنوبی کشور به دلیل هوای گرم و مرطوب در روزهای گرم سال به خصوص در تابستان مسافران را آزار می دهد. در نتیجه گردشگران ترجیح می دهند در فصول سردتر یا زمانی که هوا در این مناطق سردتر از کشور است به این مناطق سفر کنند.

عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر مکانیسم عرضه و تقاضای مقصد تأثیر بسزایی دارند. به عنوان مثال می توان به اتفاقات خاصی مانند گلاب گیری کاشان اشاره کرد. گلابگیری کاشان بازه زمانی مشخصی دارد و تقاضا برای سفر به شهر کاشان و بازدید از این فعالیت در این مدت افزایش می یابد.

اگر هدف شما از سفر به کاشان حضور در این مراسم و بازدید از روش گلاب گیری نیست و اگر به دلایل دیگری می خواهید به این شهر سفر کنید می توانید زمان سفر خود را خارج از این محدوده انتخاب کنید تا تورهای ارزان تری شما را همراهی کنند.

تاکنون متوجه شده ایم که دانستن ویژگی های مقصدی که قصد سفر به آن را داریم به ما کمک می کند تا تورهای ارزان قیمت به مقصد (شهر یا کشور) مورد نظر خود را پیدا کنیم.

بهترین قیمت رزرو تور مسافرتی

همانطور که در قسمت های قبل اشاره کردیم خدمات ارائه شده در تور شامل اقامت، وسایل حمل و نقل، بیمه مسافرتی، هزینه تور لیدر، هزینه غذا، هزینه بلیط ورودی جاذبه ها و سایر عوامل می باشد.

قیمت نهایی تورهای مسافرتی به قیمت هر یک از این خدمات بستگی دارد. اگر به دنبال بهترین قیمت برای تور مورد نظر خود هستید، ابتدا باید تعیین کنید که آیا کیفیت یا ارزان بودن خدمات تور برای شما مهم است.

به عنوان مثال اگر قصد خرید تور کیش را دارید می توانید توری را انتخاب کنید که اقامت شما در هتل پنج ستاره باشد یا توری که اقامت شما را در هتل 2 یا 3 ستاره می کند. اگر به دنبال کیفیت بالاتر هستید قطعا تور با هتل پنج ستاره خریداری می کنید اما اگر به دنبال قیمت ارزان تری هستید تور با هتل 3 ستاره برای شما مناسب است.

این در مورد وسایل حمل و نقل نیز صدق می کند. برای مثال می توانید برای سفر به دبی بلیط تجاری، اکونومی یا فرست کلاس بخرید یا برای سفر به بندرعباس بین قطار یا هواپیما یکی را انتخاب کنید.

سفرهای دانا

ما در سفرهای دانا تلفیقی از تجربه و تکنولوژی در زمینه گردشگری و سفر را ایجاد نموده ایم برای به وجود آوردن تجربه ای لذت بخش از خرید آنلاین خدمات گردشگری . شرکت سفرهای دانا توسعه گردشگری ایرانیان با پشتوانه ای بیش از نیم قرن تجربه در ارائه خدمات گردشگری پا به عرصه ارائه خدمات به صورت آنلاین با قدرت گرفتن از دانش برنامه نویسان خبره گذاشته است . ما در ابتدای راه طولانی و پر فراز و نشیبی هستیم و مسرت بخش است که شما عزیزان را در کنار خود داشته باشیم.

ما همه روزه میکوشیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ایده های بکر و نوین با ارائه خدمات مطلوب باعث رضایت خاطر شما عزیزان گردیم.

هدف سفرهای دانا
ایجاد یک تجربه لذت بخش و حس خوب خرید کلیه خدمات گردشگری به صورت صد در صد آنلاین در هر زمان و مکان برای همه از هر قشر درآمدی و با کیفیت فوق العاده مطلوب.

در سفر های دانا برای اخذ ویزا شما میتوانید با توجه به خدمات اخذ ویزا دانا اقدام به درخواست کنید و با کارسناسان ما به راحتی ویزای خود را دریافت کنید.

با سفرهای دانا شما میتوانید از بهترین و به صرفه ترین تورهای اکونومی و اقتصادی بهره مند شوید و  در اینجا میتوانید تمامی تورهای سفرهای دانا را ببینید و رزرو تور را به صورت آنلاین انجام دهید. رضایت شما هدف نهایی ماست. با ما سفرهاای خوشی را تجربه کنید.

 

یک دیدگاه بگذارید

ویزای توریستی کانادا